Little Big

Podrobnosti

Čas: Leden 01, 2020

O interpretovi

Vážené fanynky, vážení fanoušci, moc nás to mrzí, ale koncert Little Big není možné za současné pandemické situaci letos uspořádat. Jednáme však s management kapely, abychom koncert mohli uspořádat v nejbližším možném termínu. Vstupenky vám budou automaticky stornovány do voucheru, který můžete využít na jakékoliv akce pořádané námi, tedy Ameba Production (Rock for People, Rock for People Concerts, Prague Summer Festival, Kefír, Nouvelle Prague). Za tým Prague Summer Festivalu & Amea Production vám moc děkujeme za trpělivost, víme, že je současná doba nejistoty, bez možnosti plánování, pro vás všechny velmi složitá. Těšíme se na vás v kotli pod pódiem!

Nic jim není svaté, ať už se jedná o texty či nakládání s hudebními žánry. Little Big rozhodně umí rozvířit stojaté vody, koktejl absurdity, šílenství a recese míchá tahle parta na výbornou v rytmu techna, hip-hopu, r’n’b, EDM a nejrůznějších samplů.

Stačilo pár let, aby se z klubové kapely, založené roku 2013 v ruském Sankt – Petěrburgu, stala hvězda vyprodávající haly. Důležitou složkou úspěchu Little Big jsou groteskní klipy, za jejichž režií stojí spoluzakladatelka Little Big, Alina Pjazok, na youtube jen singl Skibidi posbíral neuvěřitelných 350 miliónů zhlédnutí.

Že v bizarnostech a trefování se do ruských národních stereotypů rozhodně nehodlají

ubrat potvrzuje aktuální pětipísňové EP Go, Bananas! vydané na podzim minulého roku.

Sociální sítě:


Youtube


Instagram