Blog

Bring Me The Horizon přijedou 7. února 2023 do Sportovní haly v Holešovicích

Vzhledem ke stále trvající nejasné situaci bohužel došlo k posunu evropského turné kapely Bring Me The Horizon. O pražský koncert byl mezi fanoušky obrovský zájem a proto máme nesmírnou radost, že se nám jej podařilo přesunout do větších prostor a potěšit tak všechny z vás!

Pražský koncert Bring Me The Horizon se uskuteční 7. února 2023 ve Sportovní hale v Holešovicích.

Vyjádření BRING ME THE HORIZON:

„Obrovsky nás to mrzí, ale vzhledem ke stále trvající covid situaci v Evropě musí být naše únorové evropské headline turné posunuto.
Chceme vám přivézt plnou show bez jakýchkoli omezení nebo ústupků – nefalšovaný Post Human zážitek – ale musíme to udělat až to bude pro všechny bezpečné.

Uvidíme se v Praze. 🖤“

INFORMACE O VSTUPENKÁCH

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín a místo konání a není potřeba je vyměňovat. Zůstávají platné do sektoru STÁNÍ. Prodej dalších vstupenek na nový termín a místo konání bude zahájen 25. 1. 2022 ve 14:00 v sítích GoOut a Ticketportal a bude pouze do sektoru TRIBUNA/SEZENÍ.
Pokud by držitelé vstupenky na STÁNÍ měli raději kategorii SEZENÍ, prosím kontaktuje přímo GoOut, který s vámi změnu s vaším doplatkem provede.

Apelujeme na fanoušky a DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJEME pořizování vstupenky od třetích stran či osob (Viagogo, překupníci a další). Takové vstupenky nemusí být platné a nemusí vám zaručit vstup na koncert! Jedinými oficiálními prodejci vstupenek jsou GoOut či Ticketportal, za platnost vstupenek zakoupených jinde či od třetích osob neručíme! Apelujeme na vás – raději ušetřené peníze, než vyhozené oknem a podpoření překupníků.