The Offspring

Podrobnosti

Čas: Červen 12, 2022
koupit vstupenky

O interpretovi

16:30 – Otevření areálu / Doors
17:25 – KRANG
18:15 – Story Untold
19:15 – Dog Eat Dog
20:30 – The Offspring
22:00 – Předpokládaný konec akce / End
V případě deště si, prosím, vezměte pláštěnku, s deštníkem nebude vstup do areálu možný. Batohy jsou povolené v maximálním rozměru A4.

Tvůrci nezapomenutelných hitů jako „All I Want“, „Original Prankster“, „Bad Habit“, „Gotta Get Away“, „Why Don’t You Get a Job?“ nebo „Pretty Fly (For a White Guy)“ se dali dohromady roku 1984 v Kalifornii pod názvem Manic Subsidal.

Průlom přišel až o deset let později s vydáním třetí studiovky Smash, multiplatinového alba s více než 11 miliony prodaných kopií. Platiny se dočkaly i následující desky Hombre, Americana či Conspiracy of One.

Muzika The Offspring zazněla ve filmových snímcích (Batman navždy, Já, mé druhé já a Irena, Prci, Prci, Prcičky, Tajemství loňského léta aj.) a mnoha videohrách.

Kapela mluví také o brzkém vydání desátého alba, na kterém opět pracují s producentem Bobem Rockem. Fanoušci se tak letos mají na co těšit.

Současnou sestavu tvoří zpěvák a kytarista Dexter Holland, kytarista Kevin “Noodles” Wasserman, bubeník Pete Prada a baskytarista Todd Morse.

The Offspring na pražském koncertě doprovodí Dog Eat Dog, Story Untold a KRANG!

Sociální sítě:


Youtube


Instagram