Bring Me The Horizon

Podrobnosti

Čas: Únor 16, 2020
Místo: Malá sportovní hala
koupit vstupenky

O interpretovi

Chvíle, na kterou všichni čekáme, je konečně tady…
Bring Me The Horizon, hvězdy britské hudební scény, se vrací do Prahy!

Pražský koncert se uskuteční 16. února 2022 v Malé sportovní hale.

Jako speciální host zahrají američtí velikáni A Day To Remember. V roli support kapel se představí Poorstacy, na kterého se fanoušci můžou těšit i na Rock for People 2022, a Lorna Shore, roustoucí hvězda americké deathcore scény.

Uskupení kolem ústřední postavy a ikony Olivera Sykese se netají svými odvážnými kroky, ať už na poli hudebním, nebo třeba módním. Jejich hudební vývoj prošel deathcorem, metalcorem, ale kapele nejsou cizí ani chytlavé popové melodie či elektronika. BMTH si zkrátka ve všech směrech dělají přesně a jen to, co oni sami chtějí. A stále rostoucí davy věrných fanoušků dokazují, že to dělají skvěle.Kromě ocenění fanoušky a médii se kapele daří i na poli kritiky a hudebních ocenění, to dokazuje několik nominací na cenu Grammy, BRIT Awards, NME Awards či Kerrang! Awards, ve kterých kapela několikrát zvítězila.

BMTH jsou kapelou, kterou její pověst předchází mílovými kroky – a rovnou zaručuje neopakovatelný zážitek a hudební a vizuální show, na kterou jen tak nezapomenete. Ostatně, návštěvníci Rock for People 2019 by mohli vyprávět!

Vstupenky na původní termín koncertu BRING ME THE HORIZON byly ZRUŠENY A JIŽ NEJSOU PLATNÉ, všem držitelům za ně byl vystaven VOUCHER. Ten, pokud jste ho neuplatnili na některou z našich letních akcí, můžete teď vyměnit za vstupenku na nový termín koncertu BMTH. Pokud na místo koncertu dorazíte s původní vstupenkou nebo pouze voucherem, bohužel nebudete na koncert vpuštěni. Informace, jak na výměnu, najdete v e-mailu. Pokud máte jakýkoli problém nebo vám e-mail nedorazil (zkontrolujte i složku spam), prosím, obraťte se s vaší žádostí na INFO@GOOUT.CZ, vše s vámi projdou a vyřeší.

Rockoví drzouni s tahem na branku z anglického Sheffieldu se dali dohromady v roce 2004 a stále jsou na vzestupu, což ukázali i na Rock for People 2019. Agresivní melancholici, co kašlou na tradice. Na své cestě oscilují mezi death/metal/melodic corem až po elektrometal, tu s prvky popu, heavy rocku, punku, numetalu a samozřejmě kolem se plížícího emostylu, lačně vyhlížejícího smrtku na horizontu. Svojí tvorbou poctivě pracují na demontáži starého vyprázdněného světa, snaží se jeho konec uspíšit zvukovými plochami, mohutnými kytarovými stěnami, které vás zavalí jako tsunami.

Kontrast mezi klidnějšími a vypjatými pasážemi by se dal přirovnat k návštěvě sauny žár – mráz – žár – mráz… Texty drásají do hloubky a melodické zpěvné refrény, které tito muzikanti umí napsat, si lehce probojují cestu vpřed. Jako hlavní skladatelé figurují Oliver Sykes a Jordan Fish. Zvuk je mohutný až pompézní, podpořený klávesovými plochami a znásobenými kytarami. Po rošádách roku 2014 přibyl do kapely klávesák Jordan Fish.

Bring Me the Horizon aka BMTH si své místo na slunci již vybojovali, slávou se ověnčili, s každým novým albem se vyvíjejí a neustále experimentují.

To je patrné i na letošní desce Amo, která byla hudebními kritiky i fanoušky přijata s nadšením.

Sociální sítě:

Youtube


Instagram