Bring Me The Horizon

Podrobnosti

Čas: Únor 07, 2023
Místo: Sportovní hala Fortuna
koupit vstupenky

O interpretovi

Vzhledem ke stále trvající nejasné situaci bohužel došlo k posunu evropského turné kapely Bring Me The Horizon. O pražský koncert byl mezi fanoušky obrovský zájem a proto máme nesmírnou radost, že se nám jej podařilo přesunout do větších prostor a potěšit tak všechny z vás!

Vyjádření BRING ME THE HORIZON:

„Obrovsky nás to mrzí, ale vzhledem ke stále trvající covid situaci v Evropě musí být naše únorové evropské headline turné posunuto.

Chceme vám přivézt plnou show bez jakýchkoli omezení nebo ústupků – nefalšovaný Post Human zážitek – ale musíme to udělat až to bude pro všechny bezpečné.

Uvidíme se v Praze. 🖤“

INFORMACE O VSTUPENKÁCH

Vaše vstupenky zůstávají v platnosti na nový termín a místo konání a není potřeba je vyměňovat. Zůstávají platné do sektoru STÁNÍ. Prodej dalších vstupenek na nový termín a místo konání bude zahájen 25. 1. 2022 ve 14:00 v sítích GoOut a Ticketportal a bude pouze do sektoru TRIBUNA/SEZENÍ.
Pokud by držitelé vstupenky na STÁNÍ měli raději kategorii SEZENÍ, prosím kontaktuje přímo GoOut, který s vámi změnu s vaším doplatkem provede.

Apelujeme na fanoušky a DŮRAZNĚ NEDOPORUČUJEME pořizování vstupenky od třetích stran či osob (Viagogo, překupníci a další). Takové vstupenky nemusí být platné a nemusí vám zaručit vstup na koncert! Jedinými oficiálními prodejci vstupenek jsou GoOut či Ticketportal, za platnost vstupenek zakoupených jinde či od třetích osob neručíme! Apelujeme na vás – raději ušetřené peníze, než vyhozené oknem a podpoření překupníků.

Chvíle, na kterou všichni čekáme, je konečně tady…
Bring Me The Horizon, hvězdy britské hudební scény, se vrací do Prahy!

Jako speciální host zahrají američtí velikáni A Day To Remember. V roli support kapel se představí Poorstacy, na kterého se fanoušci můžou těšit i na Rock for People 2022.

Uskupení kolem ústřední postavy a ikony Olivera Sykese se netají svými odvážnými kroky, ať už na poli hudebním, nebo třeba módním. Jejich hudební vývoj prošel deathcorem, metalcorem, ale kapele nejsou cizí ani chytlavé popové melodie či elektronika. BMTH si zkrátka ve všech směrech dělají přesně a jen to, co oni sami chtějí. A stále rostoucí davy věrných fanoušků dokazují, že to dělají skvěle.Kromě ocenění fanoušky a médii se kapele daří i na poli kritiky a hudebních ocenění, to dokazuje několik nominací na cenu Grammy, BRIT Awards, NME Awards či Kerrang! Awards, ve kterých kapela několikrát zvítězila.

BMTH jsou kapelou, kterou její pověst předchází mílovými kroky – a rovnou zaručuje neopakovatelný zážitek a hudební a vizuální show, na kterou jen tak nezapomenete. Ostatně, návštěvníci Rock for People 2019 by mohli vyprávět!

Rockoví drzouni s tahem na branku z anglického Sheffieldu se dali dohromady v roce 2004 a stále jsou na vzestupu, což ukázali i na Rock for People 2019. Agresivní melancholici, co kašlou na tradice. Na své cestě oscilují mezi death/metal/melodic corem až po elektrometal, tu s prvky popu, heavy rocku, punku, numetalu a samozřejmě kolem se plížícího emostylu, lačně vyhlížejícího smrtku na horizontu. Svojí tvorbou poctivě pracují na demontáži starého vyprázdněného světa, snaží se jeho konec uspíšit zvukovými plochami, mohutnými kytarovými stěnami, které vás zavalí jako tsunami.

Kontrast mezi klidnějšími a vypjatými pasážemi by se dal přirovnat k návštěvě sauny žár – mráz – žár – mráz… Texty drásají do hloubky a melodické zpěvné refrény, které tito muzikanti umí napsat, si lehce probojují cestu vpřed. Jako hlavní skladatelé figurují Oliver Sykes a Jordan Fish. Zvuk je mohutný až pompézní, podpořený klávesovými plochami a znásobenými kytarami. Po rošádách roku 2014 přibyl do kapely klávesák Jordan Fish.

Bring Me the Horizon aka BMTH si své místo na slunci již vybojovali, slávou se ověnčili, s každým novým albem se vyvíjejí a neustále experimentují.

To je patrné i na letošní desce Amo, která byla hudebními kritiky i fanoušky přijata s nadšením.

Sociální sítě:

Youtube


Instagram