News

Oliver Tree

Neřízená střela a excentrický hudební génius Oliver Tree míří do Prahy. Osobitý zpěvák s netradičním přístupem k muzice vystoupí 8. července pod širým nebem v Ledárnách Braník.

Vstupenky zakoupíte od 8. března, 10:00 přes uvedený odkaz: https://rockforpeople.cz/cs/concert/oliver-tree/

Oliver Tree je zpěvák, producent, scenárista, režisér a performer, který vzal internet útokem. Zkoumá průsečík, kde se zvukově setkává pop a alternativa, a elegantně se pohybuje v místech, kde se vizuálně střetává umění a zábava. Od komedie přes akční sporty, zesměšňující televizní reality show až po wrestling v živých vystoupeních – svět Olivera Tree se zkrátka nepodobá žádnému jinému, který tu byl před ním.
Tree, rodák z kalifornského Santa Cruz, se posledních 10 let objevoval jako vzdělanec v mnoha různých projektech. Jakkoli může být jeden umělec předvídatelný, zdá se, že nikdo nedokáže odhadnout, co provede Oliver Tree příště. Nebojí se vás rozesmát, rozplakat, evokovat ty nejhlubší myšlenky, nebo vyvolat naprosto nepříjemné pocity po dobu čtyřminutového videoklipu. Je na cestě k vytvoření vlastního plánu balení a marketingu popkultury v době internetu. Tree je všestranný v každém slova smyslu, ve své hudbě zkoumá nejen všechny druhy zábavy, ale také všechny žánry. Škatulka, do které sám sebe zařazuje, je neomezená a žádné hranice ho nemohou zastavit. Oliver Tree vybudoval multimediální projekt, jehož cílem je zpochybnit lidský pohled na to, co je umění, a ani v nejmenším ho nezajímá, co na to kdo říká!

Umělec se nyní může pochlubit miliony globálních streamů, zhlédnutí na YouTube a více než 14,6 miliony sledujícími na TikToku. Oliver Tree uspokojuje své oddané a rostoucí publikum dadaistickým „metahumorem“ ve stylu Andyho Kaufmana a zároveň pokračuje ve zkoumání a rozebírání absurdity moderní kultury, posedlosti slávou a sociálními médii.